تکنولوژی گزارش

پنج ویروسیاب برتر و رایگان برای سال 2011

مجله پی.سی ورلد لیست 5 ویروسیاب رایگان و برتر جهان در سال 2011 را به نشر رساند. در این لیست اوست Avast بخاطر ساده گیِ محیط کار و عملکردِ سریعش در بالای لیست قرار گرفته است. ویروسیابِ شخصیِ اویرا Avira بخاطر قدرت مبارزه با بدافزارها malware با فاصلۀ کمی در مقام دوم  است.

1- اوست Avast Free Antivirus 5

ویروسیابی است که روی آن بخوبی کار شده است: این ویروسیاب با بدافزارها بخوبی و با اطمینان مبارزه میکند و براحتی مانع ورود آنها به سیستم تان میشود. این برنامه محیط کاری دوستانه ای با کاربرانش دارد و سرعت یابش Scan آن نیز بالاست.

2- اویرا Avira AntiVir Personal – Free Antivirus

ویروسیاب اویرا کارش در زمینۀ مبارزه و جلوگیری از ورود بدافزارها خوب است ولی محیط کاری آن خیلی دوستانه نیست و نیاز به کمی بهسازی دارد.

3- ویروسیاب مایکروسافت Microsoft Security Essentials

هر چند که استفاده از این ویروسیاب ساده است ولی پایگاه اطلاعات ویروسی آن در مقایسه با سایر ویروسیاب ها کند تر تازه میشود.

4- پاندا Panda Cloud AntiVirus

استفاده از این ویروسیاب آسان میباشد ولی سرعت یابش ویروسها در این برنامه از میانگین سرعت سایر برنامه ها پایین تر است. منتظر نسخۀ 1.3 این برنامه باشید. شرکت سازنده این ویروسیاب گفته است که نسخۀ جدید دارای قابلیت مقابله با حملات اینترنتی  نیز خواهد داشت.

5- کومودو Comodo Internet Security Premium

کومودو در مقابله با جدیدترین بدافزارها کار بسیار عالی را انجام داده است و دارای دیوار آتش نیز میباشد. ولی عملکرد ناهماهنگ و نارضایت بخش این برنامه برای یافت و مبارزه با ویروسها پیشنهاد نمودن این برنامه را فعلن مشکل مینماید.

 

منبع: پی.سی. ورلد

اتصال منبع: http://www.pcworld.com/reviews/collection/5928/2011_free_av.html

نظری بدهید