تکنولوژی دانش‌ها ریاضیات

بیاموزید که چگونه ماشین ها، دنیای ما را حس می کنند

زمان زیادی طول نخواهد کشید تا ماشین ها بتوانند تمام جهان اطرافشان را درک کنند. اما پیش از اینکه این اتفاق بیافتد، نرم افزارها باید وارد مدرسه ها شوند. یادگیری ماشین ها به معنای فراگیری AI است و شما می توانید همین حالا آن را امتحان کنید.
تجارت سهام
پیش از اینکه خودرو های خودران وارد زندگی انسان ها شوند، لازم است که قواعد جاده شناخته شده باشد. همین اتفاق برای هر نرم افزار هوشمندی می افتد چه جزیی از تجارت سهام باشد چه فیلم. به این پروسه، یادگیری ماشین گفته می شود و شما می توانید آن را به طور کامل از طریق Complete Machine Learning Bundle فرابگیرید. شما می توانید تمامی ۱۰ جلسه را با قیمت ۳۹ دلار از فروشگاه های علمی دریافت کنید.
هوش مصنوعی از موارد مهم در تکنولوژی محسوب می شود. اسیستنت های هوشمند همانند Siri تنها بخشی از این مجموعه هستند. زمان زیادی طول نخواهد کشید تا ماشین ها بتوانند تمام جهان اطرافشان را درک کنند. اما پیش از اینکه این اتفاق بیافتد، نرم افزارها باید وارد مدرسه ها شوند. یادگیری ماشین ها به معنای فراگیری AI است و شما می توانید همین حالا آن را امتحان کنید.
۶۳٫۵ ساعت درس های ویدئویی جذاب به شما اصول یادگیری ماشین ها را آموزش می دهد. در ابتدا شما یادمی گیرید که چگونه نرم افزارهای هوشمند خود را به وسیله ی Python و Java کدگذاری کنید. سپس شما تجارت کوانتوم، علم داده، آنالیز احساسات و چیزهای بیشتری را فرا می گیرید. شما می تواند به وسیله ی این مهارت های فنی با ارزش، به آینده نگاه کنید.

منبع: Learn how machines make sense of our world

نظری بدهید