تکنولوژی

آشنایی با تمامی بازی هایی که در Nintendo Switch موجود است (قسمت دوم)

بازی Piczle Lines DX

بازی Piczle Lines DX، یک بازی مبتنی بر بلوک است. در این بازی باید مجموعه ای از اعداد مشابه را در صفحه ی مشبک بهم متصل کنید تا بتوانید یک تصویر ایجاد کنید. هر مجموعه ای از اعداد، یک رنگ متفاوتی را به خود می گیرند. چیزی که این بازی را جالب می کند این است که وقتی که یک جفت ۹ را به هم متصل می کنید، خطی که این دو ۹ را بهم متصل می کند، باید ۹ شبکه مربعی شکل در صفحه را شامل شود. توضیح این مسئله یک مقدار سخت است اما می توانید تریلر این بازی را مشاهده کنید.
قیمت ۱۰ دلار

بازی Minecraft Story Mode: The Complete Adventure

بازی Minecraft Story Mode، یک بازی ماجراجویی تک نفره است که دارای ۸ مرحله ی متفاوت است. شما در این بازی درجستجوی سنگ خاصی هستید که می توانید به وسیله ی آن دنیا را نجات دهید. با هر انتخابتان می توانید مسیر بازی را عوض کنید.
قیمت ۳۹ دلار

بازی ACA NeoGeo Magician Lord

بازی ACA NeoGeo Magician Lord یک بازی اکشن- تخیلی دوبعدی تک نفره و یا دو نفره است. شما باید در مسیر بازی به عنوان یک شعبده باز به نام Elta برای نجات دنیا از شر آدم های شرور بجنگید.
قیمت ۸ دلار

بازی Sky Ride

بازی Sky Ride، یک بازی سریع تک نفره است که در آن شما درحالی که سوار بر دوچرخه ی هوایی هستید، به دشمنان نزدیک می شوید و باید با آنها بجنگید.
قیمت ۷ دلار

پک بازی The Jackbox Party

بازی The Jackbox Party توانسته است راه خودش را به جهان بازی ها باز کند. شما می توانید عصر های خود را با بازی های trivia سپری کنید، در طرح چالش ها باهم رقابت کنید و با دروغ گفتن، دوستانتان را فریب دهید. این بازی تا ۱۰ بازیکن را پشتیبانی می کند. شما می توانید با تلفن همراه، تبلت یا کامپیوتر بازی کنید و نیاز به خرید کنترلر اضافی ندارید.
قیمت ۲۵ دلار

پک دوم بازی The Jackbox Party

پک دوم بازی The Jackbox Party، به شما این امکان را می دهد که تا ۸ نفر باهم بازی کنید. این مجموعه شامل ۵ بازی است. شما می توانید با تلفن همراه، تبلت یا کامپیوتر بازی کنید و نیاز به خرید کنترلر اضافی ندارید. در یکی از بازی هایش به اسم The Lie Swatter شما حتی می توانید با ۱۰۰ نفر بازیکن دیگر، بازی کنید.
قیمت ۲۵ دلار

بازی Sonic Mania

بازی سونیک دوباره به مجموعه بازی ها برگشته است. شما می توانید به صورت تک نفره و دو نفره این بازی کلاسیک را که گرافیک آن نیز ارتقا یافته است بازی کنید.
قیمت ۲۰ دلار

بازی Troll & I

شما به عنوان یک پسر جوان به نام Otto که دوست Troll است، بازی می کنید. هردوی شما باید از تمام توانایی تان برای نجات یافتن از یک جنگل خطرناک، استفاده کنید.
قیمت ۳۰ دلار

منبع: Every game available for Nintendo Switch

نظری بدهید