بهداشت عمومی مدیریت

۵ ابزار مهم در آشپزخانه شما

شغل من یافتن چیزهای جالب است. این هفته ساعت ها وقتم را در وب سایت ها گذراندم تا چیزهای مفید، جالب و یا ارزان قیمت را پیدا کنم. عموما انتخاب هایی که داشتم اغلب شامل چیزهایی مثل چگونه پشت صحنه ی یک فیلم و یا تئاتر را بسازیم و یا در مورد کتابه ها و یا محصولات هوشمند بوده است. اما همیشه من به دنبال چیزهای جالبی بودم که در این لیست ها نبود. پس خودم یک لیستی را ایجاد کردم.
در زیر به چیزهایی که آشپزخانه تان را بهتر می کند می پردازیم

دستگیره های سیلیکونی Fred Pot Pinchers

دفعه ی بعد که چیزی را جوشاندید، از این دستکش ها برای نگه داشتن قابلمه استفاده کنید. علاوه بر این، از این دستگیره ها می توانید برای جابه جا کردن کتری و یا قابلمه های داغ به شعله های دیگر گاز نیز استفاده کنید.
قیمت ۱۵ دلار

کتاب The Science of Cooking

به تمامی سوالاتتان در مورد پخت و پز عالی پاسخ می دهد

نویسنده ی آن به نام Stuart Farrimond در این کتاب شرح می دهد که چرا ما آشپزی می کنیم، ابزار ضروری برای آشپزخانه چیست، نکات ضروری در فرآیند برنج نرم و شیر کم چرب چه چیزهایی است. علاوه بر این اطلاعاتی در مورد دمای مناسب برای پخت غذا و ایجاد طعم و بافت مطلوب در غذا را توضیح می دهد.
قیمت ۲۳ دلار

بسته ی لوازم DoughLab STEM

بپزید و یاد بگیرید

این بسته شامل ۵ آزمون می شود که همه ی آنها برای پختن نان است. در این بسته تمامی ابزار لازم برای پخت سه نوع نون قرار دارد.
قیمت ۲۵ دلار

Yonanas Elite

این دستگاه به شما این امکان را می دهد که میوه های یخ زده ی خودتان را به بستنی تبدیل کنید. دستگاه را با میوه های یخ زده ی خودتان مثل موز، توت فرنگی و یا هر میوه ی دیگری پر کنید و سپس بستنی کم کالری را دریافت کنید. تمامی قسمت های آن را می توانید در ماشین ظرفشویی قرار دهید. قیمت ۱۲۰ دلار

در بازکن G-Clamp

این یک در بازکن خوش قیافه است. به وسیله ی این در باز کن می توانید تمامی درهای ظروف خود را باز کنید. چه چیز دیگری می شود در مورد این دربازکن گفت؟ این عالیه.
قیمت ۱۱ دلار

منبع: Five rad and random kitchen items I found this week

نظری بدهید