تکنولوژی مدیریت

گوشی هوشمند ال جی V30 ، ۵ اکتبر در بازار آمریکا عرضه می شود

تاریخ عرضه تلفن همراه ال جی V30 در آمریکا مشخص شده است. این تلفن همراه قرار است اوایل ماه آینده به ۴ شرکت بزرگ آمریکا عرضه شود اما تفاوت هایی میان نحوه ی عرضه این چهار شرکت وجود دارد. شرکت Verizon از رقبای خود پیشی می گیرد و این تلفن را در ۵ اکتبر عرضه می کند. قیمت دقیق این تلفن به زودی مشخص می شود.
شرکت های دیگر نیز سعی می کنند در آن زمان این تلفن همراه را در تمام مکان ها عرضه نمایند. شرکت AT&T این تلفن را در یک روز دیرتر از شرکت پیشین در ۶ اکتبر با قیمت ۸۱۰ دلار و یا ۲۷ دلار ماهانه به مدت ۳۰ ماه به فروش می رساند. شرکت T-Mobile بیان کرده است که این تلفن را در ۱۳ اکتبر به قیمت ۸۰۰ دلار و یا ۳۰ دلار ماهانه به مدت ۲۴ ماه به فروش می رساند. این تلفن اولین دستگاهی است که از LT3 600 Mhz پشتیبانی می کند و این ویژگی باعث شده است که شرکتهای زیادی از این دستگاه استقبال کنند. شرکت AT&T این دستگاه تلفن را به عنوان ۶ امین دستگاه در «انقلاب ۵ G» معرفی کرده است.
برخلاف شرکت های دیگر، شرکت Sprint قرار است مدل V30+ را که دارای ۱۲۸ گیگابایت حافظه است با قیمتی بالاتر حدود ۳۸ دلار ماهانه به مدت ۱۸ ماه و یا به قیمت ۹۱۲ دلار به فروش می رساند. این شرکت همچنین به ازای خرید هر تلفن همراه، یک برنامه رایگان را نیز هدیه می دهد.
تلفن همراه LG V30 دارای صفحه ی نمایش ۶ اینچی OLED HDR با قاب بسیار نازک، پردازنده ی Qualcomm’s Snapdragon 835، ۶۴ گیگا بایت حافظه، ۴ گیگابایت رم، hi-fi quad DAC ، دو دوربین اصلی (یکی از آنها دارای زاویه دید عریض تری است)، کنترل دستی دوربین، مقاومت در برابر آب، شارژر وایرلس و موارد دیگر است. قطعا در صورتی که بتوانید با نرم افزار ال جی کار کنید، بهترین گوشی روز است.
با وجو شکایات من از زیبایی UX، می توانم بگویم که طبق بررسی های من V30 به طور شگفت آوری سریع است و دارای باتری قوی است.
تاریخ پیش فروش این تلفن در ۵ اکتبر یک روز پس از ریداد ۴ اکتبر گوگل خواهد بود که در واقع آغاز کار LG-made Pixel 2XL است. به نظر می رسد که این دو قرار است دارای نمایشگر های مشابهی باشند اما احتمالا فاقد بسیاری از ویژگی های ال جی مانند DAC و دوربین با زاویه دید بالا خواهد بود.

منبع: The LG V30 is coming to US carriers starting October 5th

نظری بدهید