تکنولوژی دانش‌ها

اپل: ایموجی های جدید IOS 11.1 در راه است

اپل از شخصیت های ایموجی بیشتری که به زودی، با نسخه ۱۱٫۱ سیستم عامل IOS خواهد رسید، رونمایی کرد. شخصیت ها بخشی از یونیکد ۱۰ هستند که ۵۶ ایموجی جدید به آن اضافه شده است. علاوه بر تعداد انگشت شماری ایموجی که شرکت اپل در روز جهانی ایموجی، در اوایل امسال، به نمایش گذاشته است، امروز بیش از ۳۰ طرح جدید خود را نیز نشان می دهد.
در حال حاضر اندروید اورا(Android Oreo) دارای کاراکترهایی مشابه این ایموجی ها است و اگرچه اکثر کاربران اندرویدی هنوز این نسخه نرم افزار را اجرا نکرده اند، توسعه دهندگان برنامه های کاربردی در حال حاضر قادر به ساخت برنامه با پشتیبانی از ایموجی جدید حتی برای افرادی که از نسخه های قدیمی اندروید استفاده می کنند، می باشند. به طور دقیق مشخص نیست که اپل چه زمانی قصد دارد نسخه iOS 11.1 یا نسخه های macOS و watchOS را که حاوی ایموجی جدید است، منتشر می کند، اما این ایموجی ها هفته بعد در نسخه بتا iOS 11.1 در دسترس خواهد بود.
در هر صورت بیاید نگاهی بیاندازیم:

بخش حیوانات با افزودن یک زرافه، یک گورخر، یک خارپشت، چیزی شبیه به براکیوسور و حشراتی است که من فکر می کنم یک کریکت است یا ممکن است یک ملخ هم باشد. اگر حشره شناس یا دیرین شناس هستید، اجازه دهید تا نظرتان را بدانم.

پاییز این جاست، زمستان در راه است، و ایموجی، شما را برای فصل سرد با امکاناتی از جمله دستکش، روسری، تی شرت و کلاه بیس بال آماده می کنند.

جعبه بیرون بر غذای چینی در یونیکد ۱۰، همراه با بروکلی و یک پای ناشناخته قرار دارد.

این شکلک ها به صورت جنسیتی خنثی طراحی شده و در تنوع های مختلف پوستی موجود می باشد.

یک ایموجی قلب نارنجی جدید در راه است ، به این معنی که شما می توانید رنگین کمانی کامل از عشق را برای هر کسی که قادر به تشخیص بین نیل و بنفش نیست، هجی کنید.

این شکلک اسطوره ای احتمالا برای تسریع در روند تنظیم جلسات D & D طراحی شده است.

چهره های شکلک در یونیکد ۱۰ بسیار شگفت انگیز تر می شوند و از لحاظ ظاهری از خشمگین و خسته کننده به ظاهری آرام می رسند.

طرفداران پیچش یا حلقه زنی، صخره نوردی و اسپا باید با این موارد مرتبط با “سلامت” راضی باشند.

در نهایت، این شکلک را با شخصیت شاخ فلزی که چند سال پیش اضافه شده است، اشتباه نگیرید. این شکلک جدید به معنای “دوستت دارم” در زبان اشاره آمریکایی است.

منبع: Apple reveals new emoji coming soon to iOS 11.1

نظری بدهید