تکنولوژی دانش‌ها

اخبار دنیای فناوری اطلاعات در هفته گذشته: استاردیت ۲۰۱۷ (قسمت دوم)

ایکیا

برنامه کاربردی که باید دانلود کنید: IKEA place
رفتن به Ikea قریب الوقوع است، شما با استفاده از اپلیکیشن جدید واقعیت مجازی این شرکت می توانید مبلمان مجازی در خانه خود، بدون استرس تجربه کنید. شما می توانید ببینید مبلمان در خانه شما چگونه به نظر می رسد و مهمتر اینکه می توانید اطراف خود دسته ای از نیمکت ها یا سبد های ۵۰ دلاری نقره مخصوص کاغذ باطله قرار دهید.

Nesting

تامین کننده وسایل خانگی هوشمند Nest به تازگی تعدادی از محصولات جدید خود را معرفی کرده است، که بهترین آن Hello نام دارد و برای اولین بار در زنگ های هوشمند به کار رفته است. این فناوری به یک دوربین با قابلیت تشخیص چهره مانند دوربین هوشمند Nest IQ مجهز است، بنابراین قادر است به شما اطلاع دهد که چه کسی پشت در خانه شماست. نست همچنین نسخه خارج از منزل یک دوربین هوشمند عالی را منتشر نموده است.

شرکت اگوست در ماه سپتامبر

برای اقامت در یک خانه هوشمند، شرکت اگوست قفل هوشمند خود را با یک تعمیرات اساسی در طراحی ، یک باتری با دو سال عمر و ویژگی های هوشمندتر مانند سنسور در، که در را پس از بسته شدن به طور خودکار قفل می کند، به روز رسانی کرده است همچنین به شما هشدار می دهد که در را باز کنید، که به نظر می رسد ویژگی ای عالی برای افراد پارانوئیدی مانند من است.

این هفته Musk-read

پسر ما الون این هفته هیجان زده بود، زیرا ماشین الکتریکی تسلا S P100D از تمام ماشین های دیگر در مسابقات درگ سالانه موتورترند برد. این ماشین یک چهارم مایل را در ۱۰٫۵ ثانیه با سرعت بالای ۱۲۵ مایل در ساعت طی نمود. این ماشین مقاوم ترین ماشین موتورترند است که تا به حال تست شده. فراری ۴۸۸ GTB فقط یک دهم ثانیه عقب تر از تسلا بود، اما این جمله Dom Toretto درحالی که پیراهنی دیکی با آستین بریده شده به تن داشت، می گفت «مهم نیست که شما با یک اینچ یا یک مایل برنده شوید. پیروزی پیروزی است. »

منبع: Last week in tech: Captain’s log, Stardate 2017

نظری بدهید