تکنولوژی دانش‌ها

شرکت دل مدل XPS 13 را در رنگ کاملا سفید معرفی می کند

کمپانی دل پیش نمایشی از مدل بعدی XPS 13 خود را ارائه داده است، یک اولترابوک ۱۳ اینچی سفید که نمایشگر Infinity Edge این شرکت را به رخ می کشد. انتظار می رود این شرکت جزئیات بیشتری را درباره ی این مدل در طول CES 2018 و در ماه ژانویه ارائه دهد، اما پیش نمایش خود را در دفتر مرکزی نشریات تک رادار(منبع اخبار تکنولوژی) واقع در تگزاس ارائه کرده است.
این لپ تاپ بسیار نازک است و قاب جلویی آن نیز فوق العاده باریک است. پورت USB 3.0 با سه پورت USB-C جایگزین شده است و کارت خوان SD جایش را به microSD داده است. دوربین وب در این مدل در مرکز و پایین قاب قرار دارد، که نسبت به جایگاه آن در مدل های قبلی ( گوشه پایین سمت چپ صفحه نمایش) تا حد قابل توجهی بهبود یافته است. دل در ماه آگوست، مدل XPS 13 را با پردازنده های نسل هشتم اینتل کُر به روز رسانی کرد.

تِک رادار دارای دو لنز دوربین است که ممکن است برای پشتیبانی از ویندوز Hello تعبیه شده باشند – امکانی از ویندوز که تا به حال استفاده نشده است. از لحاظ فیزیکی، XPS 13 همچنین دارای سطحی ساخته شده از نوعی ماده فیبر شیشه ای جدید می باشد که این مدل آن را «نرم و در عین حال مقاوم» نامیده است.

منبع: Dell shows off its upcoming XPS 13 model in stark white

نظری بدهید