تکنولوژی دانش‌ها

نایک نسخه ی Midnight Fog Apple Watch Series 3 را با کفش های LTE عرضه کرده است

نایک امروز اعلام کرد که می خواهد به مدت محدودی نسخه ی Midnight Fog Apple Watch Series 3 را به همراه کفشهای مناسب برای دوندگی LTE با نام Air VaporMax عرضه کند. این ساعت که متناسب با این کفش طراحی شده است قرار است فردا در سایت nike.com به معرض فروش قرار گذاشته شود.
این دومین بار است که نایک، ساعت های اپل را همراه با کفشهای ورزشی خود عرضه می کند. اوایل امسال، نایک مجموعه ی Day to Night را که طراحی آن مطابق با کفشهای VaporMax Flyknit بود، عرضه کرد. این مجموعه شامل ساعت اپل به همراه ۴ گروه مختلف بند ساعت ورزشی بود که شما می توانستید این بند ساعتها را بدون آنکه ساعت اپل را بخرید، از این شرکت خریداری کنید.
اما به نظر می رسد که این بار شرکت نایک تصمیم ندارد که بندساعت را به تنهایی بفروشد پس اگر به دنبال بند ساعتی «خاکستری با طرح حفره حفره» هستید و میخواهید آن را بدون ساعت اپل خریداری کنید، یک راه حل ارزان تر را بهتان پیشنهاد می کنیم. از دیدگاه من (که خیلی ریزبین نیستم)، تفاوت چندانی میان بند های Midnight Fog و Black Sport Loop وجود ندارد. حتی بندهای Midnight Fog به زیبایی مجموعه ی Day to Night نیست. من واقعا متعجم که بدانم چه چیز خاصی در این نسخه ی جدید ساعت اپل با این بند وجود دارد.
نسخه ی Apple Watch Nike+ دارای ویژگی های مشابهی با سری سوم این ساعت است، اما تنها تفاوت آنها در این است که نسخه ی جدید دارای نرم افزار باشگاهی و ورزشی Nike+ Run است.

منبع: Nike is releasing a limited edition Midnight Fog Apple Watch Series 3 with LTE

نظری بدهید