تکنولوژی گزارش

امسال در کمال تعجب برنامه ITunes در فروشگاه مایکروسافت قرار نگرفت!

اوایل سال جاری در کنفرانس سازمانی مایکروسافت، این شرکت اعلام کرد که در حال مذاکره با اپل است که برنامه ITunes در فروشگاه ویندوز (فروشگاه متعلق به مایکروسافت) قرار بگیرید. قرار بود تا پایان سال ۲۰۱۷ این توافق پابرجا بماند که گویا این امر میسر نگردید زیرا به پایان سال ۲۰۱۷ رسیدیم اما ITunes در فروشگاه مایکروسافت قرار نگرفت!
سخنگوی اپل در این باره گفته است:«ما در حال همکاری با مایکروسافت هستیم تا نسخه کامل برنامه ITunes را در اختیار مشتریان قرار دهیم و برای اینکار نیاز به زمان داریم.» با توجه به سخنان وی، حداقل می توان گفت که خبرهای خوبی در راه است: اپل قرار نیست زیر وعده خود با مایکروسافت بزند، و برنامه سرجای خود باقی است و در نهایت برنامه بسیار محبوب ITunes در فروشگاه ویندوز (که در حال حاضر فروشگاه مایکروسافت نام دارد) قرار خواهد گرفت. اپل در مورد تاخیر پیش آمده هیچ توضیحی ارائه نداده است.
ITunes یکی از پر سرچ ترین (پر جستجو ترین) اپلیکیشن های جهان است که در حال حاضر در فروشگاه مایکروسافت به شدت جایش خالی است و تاخیر پیش آمده برای کاربران ویندوز ۱۰ S که تنها به برنامه های موجود در فروشگاه ویندوز دسترسی دارند، به یک معضل بسیار بزرگ تبدیل شده است.

منبع: Whoops, iTunes won’t be available in the Microsoft Store this year, after all

نظری بدهید