جغرافیا زمین

این مجموعه، تصاویری از دستاوردهای یکی از دانشمندان برتر علوم جهان را به نمایش می گذارد

This collection features images from one of science’s most influential explorers

در ماه سپتامبر، Kroncker Wallis نسخه ی جدیدی از متن ریاضی عنصر اقلیدسی را منتشر کرد. این ناشربر روی پروژه ی جدیدی کار می کند که نام آن «شرح تصویری طبیعت: جهانی از چشمان الکساندر ون هامبولدت» است و کتابی است که تمامی تصاویر و نوشته های یکی از کاشفان برتر علوم جهان در آن جمع آوری شده است.
ون هامبولدت متولد سال ۱۷۶۹، محقق و کاوشگری است که در جهان سفر می کرده و جغرافیا و زیست شناسی هر قسمت از زمین را بررسی می کرده است. طرفداران اندیشه ها و استدلال های علمی وی و مشاهداتش در زمینه ی زیست شناسی به وی کمک کرد تا بتواند استانداردهای جدیدی را برای بررسی شرایط هواشناسی ایجاد کند. وی نخستین فردی بود که دریافت انسان بر اقلیم زمین اثر می گذارد.
مجموعه ی Kroncker Wallis شامل تقریبا ۳۰۰ عکس می شود و به عنوان «همسفری در یک سفر تصویری» به شرح آنها می پردازد. این مجموعه، مجموعه ای عالی با عکسهای زیبا است و در هر بخش دارای نوع خاصی از ورق، برای ارتباط بهتر با آن محیط زیست است. این پروژه دارای بودجه ای حدود ۵۸۰۰۰ دلار بود و هر کتاب به قیمت ۶۰ یورو (۷۱ دلار) به فروش می رسد. علاوه بر این ناشر یکسری وسایل الحاقی مانند کارت تبریک و یا دفترچه یادداشتی را که الهام گرفته از نخستین پروژه ی وی «اصول نیوتن» بوده است، در کنار این مجموعه ارائه می دهد.

منبع: This collection features images from one of science’s most influential explorers

نظری بدهید