تکنولوژی

تریلر های جدید: فیلم «حاشیه اقیانوس آرام»، «من غولها را می کشم» و … (قسمت اول)

New trailers: Pacific Rim Uprising, I Kill Giants, and more

خنده دارترین طنز در فیلم ها، غیرمنتظره ترینشان است که در اواسط نمایشنامه اتفاق می افتد. هر وقت یکبار که طنزی در فیلم می بینم که باعث می شود خنده ام خیلی دیرتر از سایر افراد در سالن تئاتر تمام شود.

اخیرا فیلم «رشته ی خیال» آآخرین فیلم پائول توماس اندرسون را دیدم که در آن دانیل دی لویس در نقش یک خیاط معروف و مشهور آن زمان بازی می کند. این فیلم بی نظیر و کاملا جدی است اما دارای صحنه های بسیار خنده داری است به خصوص زمانی که شخصیت دی لویس غرق در افکار خویش است به خصوص در صحنه ای که لذتش را از ریختن کرم بر فرنی توصیف می کند.

در تمام فیلم یک دیدگاه عالی نسبت به غذا وجود دارد (اما متاسفانه هیچ تاکیدی بر فرنی نشده است) با این حال این فیلم بسیار جذاب است. ۸ تریلر فیلم های این هفته را مشاهده کنید.

فیلم حاشیه اقیانوس آرام

من عاشق این تریلرم. نه به خاطر اینکه فکر می کنم این فیلم قشنگ است اما به خاطر اینکه فکر میکنم تریلر این فیلم به شیوه ای شگفت انگیز تهیه شده است. ابتدای تریلر با آهنگی آرام و غم انگیز آغاز می شود، ممکن است به خاطر ربات غول پیکر باشد اما در واقع این آهنگ به خاطر آدمهایی است که پشت آن ربات قرار دارند.  این فیلم درمورد ربات غول پیکری است که به شکل انسان هستند . این فیلم قرار است ۲۳ مارس عرضه شود.

سریال هفت ثانیه

نتفلیکس شروع به پخش یک سریال جنایی جدیدی کرده است که فصل اول آن دارای موضوعی بسیار غم انگیز است: مرگ یک نوجوان سیاه پوست بدست یک پلیس سفید پوست. اتفاق های بعدی این سریال واکنش مردم شهر و تلاش پلیسها برای مخفی کردن این موضوع است. سریال هفت ثانیه ساخته ی وینا سود است که خالق فیلم «کشتن» نیز بوده است. فصل اول این سریال ۲۳ فوریه پخش خواهد شد.

منبع: New trailers: Pacific Rim Uprising, I Kill Giants, and more

نظری بدهید